Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet alimentar

Număr anunț
DA22777068
Autoritate contractantă
CENTRU SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 842793)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI RO17975603)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,91 RON
Valoare atribuită
393,91 RON
Data publicării
08.04.2019 11:59
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,91 RON

din 393,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.