Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tub beton

Număr anunț
DA22758786
Autoritate contractantă
COMUNA SATULUNG (CUI 3626905)
Furnizor / câștigător
PEDRASTONE SRL (CUI RO34470554)
Cod CPV
44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.910 RON
Valoare finală
4.910 RON
Data publicării
04.04.2019 13:36
Data finalizării
08.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.