Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa de alimentare DPS-800GB server HP DL 370/380 HP 379123-001, 403781-001, 380622-001, 399771-001
- Număr anunț
- DA22754962
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 11:00
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro