Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prima Inscriere in cartea funciara
- Număr anunț
- DA22766864
- Autoritate contractantă
- COMUNA TODIRESTI (CUI 4326922)
- Furnizor / câștigător
- PINTILESCU M. CARMEN - INGINER CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 40473490)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 11:32
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.800 RON
din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro