Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse produse

Număr anunț
DA22753342
Autoritate contractantă
Comuna Hiliseu-Horia (Primaria Hiliseu-Horia) (CUI 4524938)
Furnizor / câștigător
AGRO ELGI MARO SRL (CUI 38001798)
Cod CPV
31712118-0 · Prize sau suporturi pentru circuite integrate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,60 RON
Valoare atribuită
467,60 RON
Data publicării
04.04.2019 10:01
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,60 RON

din 467,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.