Ofertă acceptată Cumpărare directă

Podete electroizolante

Număr anunț
DA22779959
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
ASTANEI PRODCOM S.R.L. (CUI RO5334621)
Cod CPV
19510000-4 · Produse din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.920 RON
Valoare atribuită
9.920 RON
Data publicării
08.04.2019 13:55
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.920 RON

din 9.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.