Ofertă acceptată Cumpărare directă

Decapsator

Număr anunț
DA22772580
Autoritate contractantă
UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE IASI (U.M. 0972) (CUI 24824573)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30197321-2 · Decapsatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,30 RON
Valoare atribuită
9,30 RON
Data publicării
08.04.2019 09:03
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,30 RON

din 9,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.