Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLIC C5 SILICONIC 200 X 0.13 DOSAR PVC 30 X 0.47 CD-URI PRINTABILE 25 X 0.80 BATERII A4 SET DE 4 BUC

Număr anunț
DA22761941
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
VADEMECUM-COMSERV SRL (CUI RO8243960)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,39 RON
Valoare atribuită
189,39 RON
Data publicării
04.04.2019 16:25
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,39 RON

din 189,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.