Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 20,0% sub estimat
ANIOXYDE 1000 - STERILIZANT LA RECE PE BAZA DE ACID PERACETIC
- Număr anunț
- DA22779937
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24323220-2 · Acid peracetic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.840 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.04.2019 13:54
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 16:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.840 RON
din 4.800 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 960 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.