Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare podete

Număr anunț
DA22777173
Autoritate contractantă
Comuna Chiochis (CUI 4730580)
Furnizor / câștigător
MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
Cod CPV
45221220-0 · Podete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.200 RON
Valoare atribuită
62.200 RON
Data publicării
08.04.2019 12:03
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.200 RON

din 62.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.