Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament/sistem de supraveghere video-Parcari nr.32 si nr.34, oras Titu

Număr anunț
DA22776234
Autoritate contractantă
Orasul Titu (CUI 4402590)
Furnizor / câștigător
SIAAS SERVICE SRL (CUI 15260297)
Cod CPV
32223000-2 · Aparate de transmisie video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.417,78 RON
Valoare atribuită
2.417,78 RON
Data publicării
08.04.2019 11:29
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.417,78 RON

din 2.417,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.