Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon mobil Samsung Galaxy S10e, Dual SIM, 128GB, 6GB RAM, 4G, Green
- Număr anunț
- DA22776063
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.867,22 RON
- Valoare atribuită
- 2.867,22 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 11:22
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 11:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.867,22 RON
din 2.867,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro