Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE PENTRU DRUMURI FAZA DALI/PT

Număr anunț
DA22773723
Autoritate contractantă
COMUNA GREBENISU DE CAMPIE (CUI 4375933)
Furnizor / câștigător
UNGPRO SRL (CUI RO5408893)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.500 RON
Valoare atribuită
73.500 RON
Data publicării
08.04.2019 09:52
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.500 RON

din 73.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.