Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 25,5% sub estimat
ANIOS OXY FLOOR - Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete cu actiune prin oxidare celulara
- Număr anunț
- DA22774644
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24210000-9 · Oxizi, peroxizi si hidroxizi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.150 RON
- Valoare atribuită
- 3.090 RON 25,5% sub estimat
- Data publicării
- 08.04.2019 10:27
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.090 RON
din 4.150 RON estimat
25,5%
Adjudecat la 74,5% din estimat · economie 1.060 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.