Ofertă acceptată Cumpărare directă

Praf de curatat

Număr anunț
DA22776224
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
TRIADOR SRL (CUI RO26789162)
Cod CPV
39813000-4 · Paste si prafuri abrazive de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,30 RON
Valoare atribuită
165,30 RON
Data publicării
08.04.2019 11:28
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,30 RON

din 165,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.