Ofertă acceptată Cumpărare directă

Maner picioare Kartsana portocaliu 8 buc si albastru 2 bucati

Număr anunț
DA22775514
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250 RON
Valoare atribuită
270 RON
Data publicării
08.04.2019 11:01
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270 RON

din 250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.