Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Desktop Dell OptiPlex 3050 MT, N133O3050MT_UBU Intel Core i3-7100 Processor
- Număr anunț
- DA22775251
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.501 RON
- Valoare atribuită
- 1.501 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 10:50
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.501 RON
din 1.501 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro