Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servire masa Festivalul International de Umor 2019

Număr anunț
DA22774368
Autoritate contractantă
CENTRUL MULTICULTURAL "LIVIU REBREANU" AIUD, DIRECTIE MUNICIPALA DE CULTURA (CUI 16862800)
Furnizor / câștigător
LEXUS PROD SRL (CUI RO33711441)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
616,96 RON
Valoare atribuită
616,96 RON
Data publicării
08.04.2019 10:16
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

616,96 RON

din 616,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.