Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 120GB, 2.5", SATA III [SA400S37/120G]
- Număr anunț
- DA22769215
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.160,30 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 13:20
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.160,30 RON
din 2.160,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro