Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clupa Forestiera Mantax Blue 950 mm/800mm - 2buc./2buc., Dendrometru Electronic Haglof EC II D-2buc.

Număr anunț
DA22768425
Autoritate contractantă
RPL OCOLUL SILVIC PADUREA BOGATII RA (CUI RO25302454)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI RO35341558)
Cod CPV
38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.570 RON
Valoare atribuită
6.117,20 RON
Data publicării
05.04.2019 12:40
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.117,20 RON

din 5.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.