Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUNURI PENTRU INTRETINERE SI FUNCTIONARE CARTUSE IMPRIMANTA

Număr anunț
DA22776655
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Budila (CUI 29459320)
Furnizor / câștigător
BARNA TRADING & SERVICES SRL (CUI RO15591746)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
553,67 RON
Valoare atribuită
553,67 RON
Data publicării
08.04.2019 11:44
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

553,67 RON

din 553,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.