Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEXMARK TONER C9202MH,M,14000pg,C920 ORIGINAL

Număr anunț
DA22774084
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI (CUI 4266812)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
08.04.2019 10:06
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.