Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere

Număr anunț
DA22769483
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NATIONALA PENTRU RESTITUIREA PROPRIETATILOR (CUI 22464311)
Furnizor / câștigător
EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.030 RON
Valoare atribuită
2.030 RON
Data publicării
05.04.2019 13:34
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.030 RON

din 2.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.