Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tonere

Număr anunț
DA22761795
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
INTERNET COMMUNICATIONS SYSTEMS (CUI RO17474653)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.926 RON
Valoare atribuită
18.926 RON
Data publicării
04.04.2019 16:02
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.926 RON

din 18.926 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.