Ofertă acceptată Cumpărare directă

TP-Link Ac600 Nano Wireless Usb Adapter, Ctr cercetare PD 154/2018, ref 1154

Număr anunț
DA22779067
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
FATHER EQUIPMENT S.R.L. (CUI 34714713)
Cod CPV
32510000-1 · Sistem de telecomunicatii fara fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
469,98 RON
Valoare atribuită
469,98 RON
Data publicării
08.04.2019 13:17
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

469,98 RON

din 469,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.