Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED DELL E-series E2216H 21.5 - Ref.710 Fin de baza
- Număr anunț
- DA22777802
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI RO9911870)
- Cod CPV
- 32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.532 RON
- Valoare atribuită
- 8.532 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 12:26
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.532 RON
din 8.532 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro