Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser color Canon MF631 A4 Printare,Copiere, Scanare 18ppm CH1475C017AA

Număr anunț
DA22774210
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SUCEAVA (CUI 18238073)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.063 RON
Valoare atribuită
1.063 RON
Data publicării
08.04.2019 10:10
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.063 RON

din 1.063 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.