Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CABLU USB imprimanta GEMBIRD 3m, (AM/BM), calitate premium, black, CCP-USB2-AMBM-10
- Număr anunț
- DA22773637
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32581100-0 · Cablu de transmitere a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,50 RON
- Valoare atribuită
- 4,50 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 09:49
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4,50 RON
din 4,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro