Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISTRIBUITR HIDRAULIC MIC SI DISTRIBUITOR HIDRAULIC MARE

Număr anunț
DA22773534
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
CARS TUNING SERVICE SRL (CUI 26777761)
Cod CPV
43328100-9 · Echipament hidraulic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.439,58 RON
Valoare atribuită
72.439,58 RON
Data publicării
08.04.2019 09:45
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.439,58 RON

din 72.439,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.