Ofertă acceptată
Cumpărare directă
URSOFALK 250MG X 50CPS
- Număr anunț
- DA22756822
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 463,80 RON
- Valoare atribuită
- 463,80 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 12:14
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
463,80 RON
din 463,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro