Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

09134200-9 Motorina (Rev.2)

Număr anunț
DA22772962
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI RO4192790)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.753,40 RON
Valoare atribuită
68.472,20 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
08.04.2019 09:23
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.472,20 RON

din 68.753,40 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 281,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.