Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie diferite obiecte de joaca necesare in parcurile din orasul Alesd,jud. Bihor

Număr anunț
DA22759799
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37535230-8 · Calusei pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.930 RON
Valoare atribuită
4.930 RON
Data publicării
04.04.2019 14:18
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.930 RON

din 4.930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.