Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie minge de joc sectie fotbal CS Unirea Sannicolau Mare

Număr anunț
DA22771665
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV UNIREA SANNICOLAU MARE (CUI 27874924)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
37451700-1 · Mingi de fotbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,66 RON
Valoare atribuită
638,66 RON
Data publicării
08.04.2019 07:14
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,66 RON

din 638,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.