Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Flyer Program cu publicul
- Număr anunț
- DA22773889
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260 RON
- Valoare atribuită
- 260 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 09:58
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260 RON
din 260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro