Ofertă acceptată Cumpărare directă

Platforma betonata pentru amplasare tribuna de spectatori 200 locuri de fotbal din Petin

Număr anunț
DA22775744
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 3897025)
Furnizor / câștigător
TCT PAV STAN S.R.L. (CUI RO34764436)
Cod CPV
45262370-5 · Lucrari de acoperire cu beton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.000,33 RON
Valoare atribuită
70.000,33 RON
Data publicării
08.04.2019 11:10
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.000,33 RON

din 70.000,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.