Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servire mancare preparata

Număr anunț
DA22771761
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Furnizor / câștigător
FUNDATIA TRANSILVANA ALPHA (CUI RO1200945)
Cod CPV
55500000-5 · Servicii de cantina si servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,81 RON
Valoare atribuită
3,81 RON
Data publicării
08.04.2019 07:48
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,81 RON

din 3,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.