Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet instalare table interactive si videoproiector

Număr anunț
DA22778831
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR.7 (CUI 29024547)
Furnizor / câștigător
QUASIT SYSTEMS SRL (CUI RO26302266)
Cod CPV
51000000-9 · Servicii de instalare (cu exceptia programelor software) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.482,23 RON
Valoare atribuită
1.482,23 RON
Data publicării
08.04.2019 13:06
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 18:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.482,23 RON

din 1.482,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.