Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inlocuire a 47 corpuri de iluminat de siguranta

Număr anunț
DA22759486
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vrancea (CUI 11325091)
Furnizor / câștigător
TERMOCONSTRUCT S.R.L. (CUI 10408814)
Cod CPV
51112000-0 · Servicii de instalare de echipament de distributie si de comanda a energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.901,02 RON
Valoare atribuită
4.901,02 RON
Data publicării
04.04.2019 14:05
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.901,02 RON

din 4.901,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.