Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport persoane pe ruta Joseni - Odorheiu Secuiesc - Oradea si retur.
- Număr anunț
- DA22775256
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Bethlen Gabor (CUI 4367531)
- Furnizor / câștigător
- VANDOR TRANS TOURS SRL (CUI RO14581760)
- Cod CPV
- 60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 166,66 RON
- Valoare atribuită
- 166,66 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 10:50
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
166,66 RON
din 166,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro