Ofertă acceptată
Cumpărare directă
sursa alimentare statie,antena statie tetra portabila, incarcator statie tetra portabila
- Număr anunț
- DA22777635
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
- Furnizor / câștigător
- RADIOCOM BIHOR SRL (CUI RO25191453)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.744 RON
- Valoare atribuită
- 1.744 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 12:19
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.04.2019 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.744 RON
din 1.744 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro