Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,3% sub estimat

Apa de izvor plata in sistem watercooler

Număr anunț
DA22771863
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LIVADA (CUI 17375110)
Furnizor / câștigător
CUMPANA 1993 SRL (CUI RO4264242)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
370,60 RON 7,3% sub estimat
Data publicării
08.04.2019 08:06
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
08.04.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,60 RON

din 400 RON estimat 7,3%

Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 29,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.