Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA BROTHER DCP-1622WE MFC MONO A4+DLC BROTHER TN1090 (HL1222/DCP1622) 1.5K
- Număr anunț
- DA22785935
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 654,63 RON
- Valoare atribuită
- 654,63 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 10:16
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
654,63 RON
din 654,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro