Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sem. Tomate RIO GRANDE 250 G
- Număr anunț
- DA22781898
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
- Furnizor / câștigător
- HOLLAND FARMING AGRO SRL (CUI RO23261030)
- Cod CPV
- 03111700-9 · Seminte de legume (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,80 RON
- Valoare atribuită
- 123,80 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 15:27
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123,80 RON
din 123,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro