Ofertă acceptată Cumpărare directă

BETULA PENDULA YOUNGII, LIQUIDAMBAR FASTIGIATA, CAREX, BERBERIS ATROPURPUREA NANA, COTONEASTER

Număr anunț
DA22755535
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
GARDENFLOR EXPERT COMERCE SRL (CUI RO29819829)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.963,83 RON
Valoare atribuită
9.963,83 RON
Data publicării
04.04.2019 11:21
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.963,83 RON

din 9.963,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.