Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterii alcaline 9v Duracell

Număr anunț
DA22786752
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
SC FLAMINGO`S FLY PRODCOM SRL (CUI RO3710266)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210 RON
Valoare atribuită
210 RON
Data publicării
09.04.2019 10:47
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210 RON

din 210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.