Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set materiale electrice

Număr anunț
DA22772861
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
Furnizor / câștigător
ELECTROMATIC-SYSTEMS SRL (CUI RO11808681)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.187,31 RON
Valoare atribuită
1.187,31 RON
Data publicării
08.04.2019 09:18
Termen limită
13.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 06:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.187,31 RON

din 1.187,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.