Ofertă refuzată Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE

Număr anunț
DA22749092
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
Cod CPV
33141220-8 · Canule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.005 RON
Valoare finală
4.005 RON
Data publicării
03.04.2019 14:39
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.