Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lampa Halogen Gx 9.5 1000W/230V T19

Număr anunț
DA22788138
Autoritate contractantă
TEATRUL AURELIU MANEA (CUI 5507072)
Furnizor / câștigător
ENERGOLUX IMPEX SRL (CUI RO8728760)
Cod CPV
31512000-8 · Lampi cu incandescenta cu halogen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
590 RON
Valoare atribuită
590 RON
Data publicării
09.04.2019 11:37
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

590 RON

din 590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.