Ofertă refuzată Cumpărare directă

piept pui

Număr anunț
DA22754644
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SOTRON (CUI 18319240)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,50 RON
Valoare finală
831,50 RON
Data publicării
04.04.2019 10:49
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.