Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CASCAVAL MOZZARELLA
- Număr anunț
- DA22783283
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
- Furnizor / câștigător
- BONAS IMPORT EXPORT S.A. (CUI RO228824)
- Cod CPV
- 15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98 RON
- Valoare atribuită
- 98 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 08:03
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 09:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
98 RON
din 98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro